BRANŻE
ID:266663

Asystent / Asystentka w dziale księgowości

Numer referencyjny: a0t6N000003Tu5AQAS

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2022-06-22

Branża: Administracja biurowa, Księgowość / Audyt / Podatki

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • wsparcie asystenckie dla pracowników działu księgowości w realizowanych projektach,
  • czynności archiwizacyjne: sprawdzanie kompletności oraz archiwizacja faktur i korekt sprzedaży, prace w archiwum,
  • wsparcie w procesie inwentaryzacji (zapasy),
  • wprowadzanie danych do GUS,
  • zarządzanie dokumentacją i prowadzenie korespondencji,
  • wykonywanie tłumaczeń z języka angielskiego,
  • koordynacja obiegu korespondencji oraz dokumentacji, w tym potwierdzeń sald i wezwań do zapłaty,
  • przygotowywanie prezentacji, raportów, statystyk i podsumowań
  • wsparcie w wykonywanych kontrolach RIC.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku studiów,
  • mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej,
  • wcześniejsza styczność z obszarem finansów/rachunkowości będzie dodatkowym atutem,
  • biegła znajomość języka angielskiego, również z zakresu Business English,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość programów MS Office,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • umiejętność ustalenia priorytetów i pracy nad kilkoma zadaniami równocześnie,
  • zdolność konstruktywnego myślenia,
  • świetna organizacja pracy,
  • dokładność i skrupulatność,
  • komunikatywność, inicjatywa i operatywność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę (z możliwością przedłużenia na rok),
  • pakiet dodatkowych benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa i karta lunchowa,
  • możliwość pracy w międzynarodowym, doświadczonym zespole specjalistów,
  • ogromną dawkę wiedzy i doświadczenia zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:wsparcie asystenckie dla pracowników działu księgowości w realizowanych projektach,
czynności archiwizacyjne: sprawdzanie kompletności oraz archiwizacja faktur i korekt sprzedaży, prace w archiwum,
wsparcie w procesie inwentaryzacji (zapasy),
wprowadzanie danych do GUS,
zarządzanie dokumentacją i prowadzenie korespondencji,
wykonywanie tłumaczeń z języka angielskiego,
koordynacja obiegu korespondencji oraz dokumentacji, w tym potwierdzeń sald i wezwań do zapłaty,
przygotowywanie prezentacji, raportów, statystyk i podsumowań
wsparcie w wykonywanych kontrolach RIC.

Wymagania:wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku studiów,
mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej,
wcześniejsza styczność z obszarem finansów/rachunkowości będzie dodatkowym atutem,
biegła znajomość języka angielskiego, również z zakresu Business English,
bardzo dobra, praktyczna znajomość programów MS Office,
wysokie zdolności interpersonalne,
umiejętność ustalenia priorytetów i pracy nad kilkoma zadaniami równocześnie,
zdolność konstruktywnego myślenia,
świetna organizacja pracy,
dokładność i skrupulatność,
komunikatywność, inicjatywa i operatywność.

Oferujemy:umowę o pracę (z możliwością przedłużenia na rok),
pakiet dodatkowych benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa i karta lunchowa,
możliwość pracy w międzynarodowym, doświadczonym zespole specjalistów,
ogromną dawkę wiedzy i doświadczenia zawodowego,
niezbędne narzędzia pracy.