BRANŻE
ID:256635

JUNIOR CONTENT SPECIALIST

Firma: Raffine

Stanowisko: Java Software Developer

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2021-05-03

Branża: Internet / E-Commerce

Rodzaj: Praca stała

Wynagrodzenie: od 2500 do 3000 PLN brutto miesięcznie

Opis firmy:

Raffine.eu to firma specjalizująca się w lokalizowaniu stron internetowych dla dużych klientów enterprise w oparciu o naszą platformę DXP (Digital Experience Platform). Działamy w prawie 80 krajach, w ponad 20 językach. Obecnie, jednym z naszych głównych klientów są marki Jaguar oraz Land Rover, dla których tworzymy strony w oparciu o wytyczne centrali światowej.

Opis stanowiska:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie oraz wprowadzanie zmian w platformie CMS na podstawie wniosków zgłoszonych przez klientów

  • praca projektowa w oparciu o portal Jira

  • tworzenie podstron serwisu zgodnie z potrzebą, modyfikowanie zdjęć, cenników, linkowań oraz danych SEO

  • wsparcie zespołu w statusach telefonicznych z każdym z regionów (okazjonalnie)

Oczekujemy:

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • półrocznego doświadczenia, w tym praktyk i staży

  • dobrej znajomości języka angielskiego (w szczególności w piśmie)

  • statusu studenta

  • podstawowej znajomości HTML/CSS (mile widziane, choć nie jest to warunek konieczny)

  • kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów oraz zdolności analitycznych

  • umiejętności sprawnego posługiwania się komputerem, w tym znajomości pakietu Google Drive, dobrej znajomości pakietu Office

  • komunikatywności, pozytywnego nastawienia oraz zaangażowania

Oferujemy:

CO OFERUJEMY:

  • umowa zlecenie dla studentów. Wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia: 2600 - 3000 brutto

  • pracę w dobrej atmosferze z młodym i zgranym zespołem

  • nowoczesne biuro z chillout roomem, wyposażonym w PS4 w komplecie z fotelem, kierownicą oraz zestawem VR

  • dogodne miejsce do przechowania roweru w ciągu dnia

  • biuro zlokalizowane w sercu Mokotowa, nieopodal metra Pole Mokotowskie, przy ul. Chocimskiej 20