BRANŻE
ID:241187

Księgowy (k/m)

Numer referencyjny: a0t5800000OaewRAAR

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów, w szczególności faktur zakupowych,
  • bieżąca kontrola oraz rozliczanie kont rozrachunkowych,
  • rozliczanie delegacji,
  • wprowadzanie oraz rozliczanie wyciągów bankowych,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • ewidencja środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych w dedykowanym module,
  • przygotowywanie wybranych zestawień i raportów oraz miesięcznych uzgodnień kont,
  • przygotowanie raportów GUS oraz NBP.
Wymagania:
  • dwuletnie/trzyletnie doświadczenie w dziale księgowości,
  • wższe wykształcenie kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse) lub ukończone kursy/ szkolenia z zakresu księgowości,
  • odpowiedzialność za własną pracę i powierzone zadania,
  • pozytywne podejście do nowych zadań i chęć rozwoju,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem Symfonia,
  • dobra znajomość MS Excel,
  • angielski na poziomie podstawowym.
Oferujemy:
  • praca w dynamicznej międzynarodowej organizacji z branży mediowej,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dużej grupie kapitałowej (w tym spółka giełdowa),
  • praca w młodym, wspierającym zespole,
  • elastyczne godziny pracy,
  • opieka medyczna.

Obowiązki:bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów, w szczególności faktur zakupowych,
bieżąca kontrola oraz rozliczanie kont rozrachunkowych,
rozliczanie delegacji,
wprowadzanie oraz rozliczanie wyciągów bankowych,
obsługa kasy fiskalnej,
ewidencja środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych w dedykowanym module,
przygotowywanie wybranych zestawień i raportów oraz miesięcznych uzgodnień kont,
przygotowanie raportów GUS oraz NBP.

Wymagania:dwuletnie/trzyletnie doświadczenie w dziale księgowości,
wższe wykształcenie kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse) lub ukończone kursy/ szkolenia z zakresu księgowości,
odpowiedzialność za własną pracę i powierzone zadania,
pozytywne podejście do nowych zadań i chęć rozwoju,
mile widziane doświadczenie w pracy z systemem Symfonia,
dobra znajomość MS Excel,
angielski na poziomie podstawowym.

Oferujemy:praca w dynamicznej międzynarodowej organizacji z branży mediowej,
możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dużej grupie kapitałowej (w tym spółka giełdowa),
praca w młodym, wspierającym zespole,
elastyczne godziny pracy,
opieka medyczna.