BRANŻE
ID:242876

Manager administracji/Asystent Biura Zarządu (k/m)

Numer referencyjny: a0t5800000ZsUYFAA3

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-09-28

Branża: Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • obsługa biura Zarządu, oraz kompleksowe wspieranie Prezesa Zarządu w codziennych zadaniach,
  • wspieranie zespołu zarządzającego przy planowaniu ich harmonogramu dnia tj: organizowanie podróży służbowych, spotkań wewnętrznych i zewnętrznych,
  • pomoc przy organizowaniu spotkań zarządu, również o charakterze międzynarodowym,
  • organizacja eventów dla pracowników wewnętrznych,
  • zarządzanie podległym zespołem,
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów oraz koordynacja przepływu informacji,
  • zarządzanie flotą samochodową,
  • koordynacja procesów zakupowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka angielskiego i praktyki w zakresie Business English - warunek konieczny,
  • biegła umiejętność obsługi MS Office (m.in. MS Excel, Word, Power Point),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 3 lata,
  • orientacja na klienta wewnętrznego i wysoki poziom komunikatywności,
  • samodzielność, odpowiedzialność oraz elastyczność,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i innych, umiejętności ustalania priorytetów,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • prawo jazdy kat.B.
Oferujemy:
  • atrakcyjną pracę w dynamicznie zmieniającym i rozwijającym się, międzynarodowym środowisku pracy,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
  • samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy.

Obowiązki:obsługa biura Zarządu, oraz kompleksowe wspieranie Prezesa Zarządu w codziennych zadaniach,
wspieranie zespołu zarządzającego przy planowaniu ich harmonogramu dnia tj: organizowanie podróży służbowych, spotkań wewnętrznych i zewnętrznych,
pomoc przy organizowaniu spotkań zarządu, również o charakterze międzynarodowym,
organizacja eventów dla pracowników wewnętrznych,
zarządzanie podległym zespołem,
dbanie o właściwy obieg dokumentów oraz koordynacja przepływu informacji,
zarządzanie flotą samochodową,
koordynacja procesów zakupowych.

Wymagania:wykształcenie wyższe,
biegła znajomość języka angielskiego i praktyki w zakresie Business English - warunek konieczny,
biegła umiejętność obsługi MS Office (m.in. MS Excel, Word, Power Point),
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 3 lata,
orientacja na klienta wewnętrznego i wysoki poziom komunikatywności,
samodzielność, odpowiedzialność oraz elastyczność,
bardzo dobrej organizacji pracy własnej i innych, umiejętności ustalania priorytetów,
umiejętność współpracy w zespole,
wysoki poziom kultury osobistej,
prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:atrakcyjną pracę w dynamicznie zmieniającym i rozwijającym się, międzynarodowym środowisku pracy,
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników,
bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy.