BRANŻE
ID:247807

Pracownik departamentu obsługi klienta

Firma: Athena Investments Dom Maklerski S.A

Stanowisko: Pracownik Działu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2019-07-09

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 10

Wynagrodzenie: 3000 PLN brutto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Opis firmy:

Polski Dom Maklerski Poszukuje osoby na stonowisko Pracownik Departamentu Obsługi Klienta:

Jeśli jesteś osobą zmotywowaną, dążącą do celu, niebojącą się wyzwań i lubisz nawiązywać kontakt z innymi ludźmi ?

To stanowisko jest idealne dla Ciebie!

Masz możliwość pracy w firmie o stabilnej pozycji na rynku, w międzynarodowym środowisku. Zapewnimy Ci niezbędne szkolenia i przyjazną atmosferę pracy.
Twoje zatrudnienie oparte będzie na umowie o pracę, a po okresie próbnym będziesz mieć możliwość skorzystania z pakietów Multisport i Luxmed.

Wyślij swoje CV i dołącz do Naszego zespołu !

Opis stanowiska:

  • działalność promocyjna oraz kształtowanie dobrego wizerunku firmy
  • telefoniczne pozyskiwanie Klientów spośród osób zainteresowanych ofertą
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • udzielanie Klientom niezbędnych informacji oraz pomoc w kompletowaniu dokumentów niezbędnych do podpisania umowy

Oczekujemy:

  • wykształcenie minimum średnie
  • motywacja oraz zaangażowanie w powierzone działania
  • orientacja na osiąganie założonych celów
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • doświadczenie w sprzedaży bądź znajomość rynku finansowego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie opartę o umowie o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu prowizyjnego
  • szkolenia sprzedażowe i produktowe
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • przyjazną, partnerską atmosferę pracy
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji