BRANŻE
ID:246773

Recepcjonista/ka

Numer referencyjny: a0t4H00000WJLcyQAH

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • obsługa spotkań z klientami i rezerwacja sal konferencyjnych,
  • świadczenie pomocy klientom i pracownikom firmy w razie zaistnienia takiej potrzeby,
  • obsługa sprzętu do wideokonferencji, telekonferencji, przygotowanie komputerów w salach konferencyjnych,
  • ewidencjonowanie rachunków za przejazdy taksówkowe,
  • nadawanie i odbieranie przesyłek,
  • ścisła współpraca ze wszystkimi osobami pracującymi na recepcji i wszystkimi działami firmy,
  • utrzymanie porządku w recepcji i w salach konferencyjnych.
Wymagania:
  • język angielski na poziomie bardzo dobrym,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • inicjatywa i aktywne podejście do obowiązków zawodowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy,
  • elastyczność i entuzjastyczne podejście do obowiązków.
Oferujemy:
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę,
  • karty sportowe Multisport,
  • ubezpieczenie medyczne,
  • lekcje języka angielskiego.

Obowiązki:
- obsługa spotkań z klientami i rezerwacja sal konferencyjnych,
- świadczenie pomocy klientom i pracownikom firmy w razie zaistnienia takiej potrzeby,
- obsługa sprzętu do wideokonferencji, telekonferencji, przygotowanie komputerów w salach konferencyjnych,
- ewidencjonowanie rachunków za przejazdy taksówkowe,
- nadawanie i odbieranie przesyłek,
- ścisła współpraca ze wszystkimi osobami pracującymi na recepcji i wszystkimi działami firmy,
- utrzymanie porządku w recepcji i w salach konferencyjnych.

Wymagania:
- język angielski na poziomie bardzo dobrym,
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
- inicjatywa i aktywne podejście do obowiązków zawodowych,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność planowania i organizacji czasu pracy,
- elastyczność i entuzjastyczne podejście do obowiązków.

Oferujemy:
- możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- przyjazną atmosferę,
- karty sportowe Multisport,
- ubezpieczenie medyczne,
- lekcje języka angielskiego.