BRANŻE
ID:281860

Specjalista ds. sprzedaży z językiem czeskim i/lub słowackim

Opis stanowiska:

  • Codzienny kontakt z klientem w języku słowackim lub czeskim.
  • Kontakt z klientem, który zna nasz produkt tzw. „ciepła baza”.
  • Telefoniczna sprzedaż kosmetyków i suplementów diety.
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami (nasi klienci powracają do nas!).
  • Wsparcie klientów w zakresie ich decyzji zakupowych.Realizacja planów sprzedażowych.

Oczekujemy:

  • Warunek konieczny: bardzo dobra znajomość języka słowackiego i/lub czeskiego - C1/C2.
  • Pełne zaangażowanie w przyswajanie nowej wiedzy i wdrożenie jej w praktyce.
  • Chęć stałego rozwoju i otwartość na zmiany.
  • Dyscyplina i chęć do intensywnej i regularnej pracy.
  • Duża odwaga, kreatywność i wytrwałość w dążeniu do celu.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny.
  • Codzienny „żywy” kontakt z językiem obcym.
  • Pakiety medyczne i ubezpieczeniowe.
  • Możliwość pracy w trybie 100% zdalnym.
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i rozwojowe.
  • Wysoki komfort pracy w zgranym zespole.
  • Przyjazną atmosferę pracy.