BRANŻE
ID:233650

Stażysta w Dziale Księgowości

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie spożywczym? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

(Dział Księgi Głównej)
Miejsce pracy: Warszawa

  • Monitorowanie terminowości spływu należności ( kontakt telefoniczny, mailowy i osobisty z klientem, ścisła współpraca z Działem Sprzedaży i Działem Obsługi Klienta)
  • Kontrola kredytowa –kontrola stopnia wykorzystania linii kredytowej oraz poziomu przeterminowania należności
  • Zakładanie odbiorców w systemie SAP , modyfikacja danych klientów
  • Ewidencjonowanie reklamacji klientów związanych z niezgodnościami cenowymi lub ilościowymi
  • Uzgadnianie sald z klientami
  • Wykształcenia wyższego w dziedzinie finansów, rachunkowości lub pokrewnego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w dziale obsługi klienta
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office w szczególności  MS Excel,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz współpracy z klientem,
  • Bardzo dobrej organizację pracy, dokładności.

    • Staż w oparciu o umowę zlecenie na czas ok. 3-4 miesięcy
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży FMCG,
    • Współpracę z profesjonalnym i otwartym zespołem,
    • Realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań,
    • Ciekawą pracę w dobrej atmosferze w dynamicznym środowisku o najwyższych standardach   pracy.

    wStażysta w Dziale Księgowości (Dział Księgi Głównej)

    Poznaj zakres obowiązków:

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office w szczególności  MS Excel,
    • Bardzo dobrej organizację pracy, dokładności
    Oferujemy:
    • Ciekawą pracę w dobrej atmosferze w dynamicznym środowisku o najwyższych standardach   pracy.