Konferencje
Medioznawca. Bezrobotny teoretyk czy pożądany specjalista?

Medioznawca. Bezrobotny teoretyk czy pożądany specjalista?

  • 2014-03-17, , godzina 17:00
  • Instytut Dziennikarstwa UW, Warszawa

Opis

Co robi medioznawca? Siedzi na kanapie w telewizji śniadaniowej, poci się nad tabelami statystycznymi branżowych badań czy czeka w ogonku po zasiłek? Koło Naukowe Obserwacji Polskich Mediów zaprasza na debatę, w której na to pytanie odpowiedzą m.in. prof. Maciej Mrozowski, Jacek Żakowski i Magdalena Grabarczyk-Tokaj.

Wielu studentów Uniwersytetu Warszawskiego rozważa medioznawstwo jako ścieżkę zawodową, ale wiedza i wyobrażenie o tej profesji jest bardzo znikome. Dlatego Koło Naukowe Obserwacji Polskich Mediów postanowiło zaprosić pracowników naukowych, przedstawicieli świata mediów oraz firm badawczych, aby wspólnie zastanowić się, kim właściwie jest medioznawca, czym się zajmuje i czy jest to profesja, o której może myśleć młody człowiek.

W dyskusji o zawodzie medioznawcy udział wezmą prof. Maciej Mrozowski, medioznawca z Instytutu Dziennikarstwa UW, Jacek Żakowski, publicysta „Polityki” i Radia TOK FM, Elżbieta Rutkowska, dziennikarka branżowego „Pressu”, Andrzej Gołoś, analityk Instytutu Badawczego ARC Rynek i Opinia oraz Magdalena Grabarczyk-Tokaj, szefowa Instytutu Monitorowania Mediów.

Debata rozpocznie się 17 marca o godz. 17 w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego (sala 210, II piętro). Wstęp wolny.

ip

Polecamy
Ostatnio dodane
Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie
Uniwersytet Rolniczy z atrakcjami z okazji Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie

Uczelnia szykuje mnóstwo atrakcji dla zwiedzających.

Akademia Śląska
Akademia Śląska otwiera rekrutację

To także okazja do skorzystania z promocji "NA START".

Popularne
Zobacz, jak złoÅźyć podanie i zrezygnować ze studiÃłw!
Jak zrezygnować ze studiów? - Wzór podania i skreślenie z listy studentów

Zobacz, jak złożyć podanie i zrezygnować ze studiów!

Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.