Sztuka
Aukcja Sztuki Nowego Pokolenia w Domu Aukcyjnym Art in House

Aukcja Sztuki Nowego Pokolenia w Domu Aukcyjnym Art in House

  • 2018-04-20, , godzina 19:30
  • Art in House Dom Aukcyjny i Galeria Sztuki, Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

Opis

Wraz z wiosną nadchodzi artystyczne przebudzenie. Dom Aukcyjny Art in House po raz pierwszy organizuje Aukcję Klasyków Nowego Pokolenia – już 20 kwietnia 2018 roku o godz.19:30, przy Alejach Jerozolimskich 107 w Warszawie. Wezmą w niej udział uznani artyści, którzy pojawili się na rynku sztuki po 1989 roku. 27 prac w katalogu łączy młody wiek autorów, ich liczne osiągnięcia artystyczne oraz kompleksowość tematu, wymagająca większego skupienia ze strony widza.

W katalogu zobaczą Państwo geometryczny świat Adama Bakalarza, anonimowość przestrzeni Mateusza Maliborskiego, abstrakcyjne procesy zmian dostrzeżone przez Marcina Kowalika, architektoniczną obsesję Soni Ruciak czy niepokojące wizualne szumy Bartosza Kokosińskiego.

Wiktoriańska posępność zagości na płótnie Michała Jankowskiego, z ciałem ludzkim zmierzą się Anna Kmita i Wojciech Pelc, konwencję art brut znajdziemy u Martyny Czech i Krzysztofa Piętki.
„Błękitną czwórkę” stworzą natomiast prace Tomasza Kołodziejczyka, Franciszka Ledóchowskiego, Kai Soleckiej i Grzegorza Drozda.

Jeżeli najbardziej interesujące dla Państwa są te strony katalogu, które skrywają propozycje rzeźbiarskie, zachęcamy do zapoznania się z pop-kulturową pozycją Mariusza Dydo oraz delikatnym ażurem Alicji Łukasiak. Z kolei miłośnikom wzornictwa przemysłowego proponujemy „mebel przyszłości” Oskara Zięty, młodej gwiazdy designu, którego prace można oglądać również w Muzeum Narodowym w Warszawie.

Wszystkie pozycje z katalogu będzie można zobaczyć na żywo w czasie wystawy przedaukcyjnej, trwającej od 9 kwietnia 2018 roku do dnia aukcji. Ekspozycja będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00.

Cała oferta jest dostępna na stronie internetowej www.artinhouse.plOstatnio dodane
Enigma w Muzeum Historii Polski
Enigma trafi do Muzeum Historii Polski w Warszawie Warszawa

Muzeum zakupi unikatowy egzemplarz Enigmy - niemieckiej maszyny szyfrującej.

14. Festiwal SkrzyÅźowanie Kultur
Znamy program 14. edycji Festiwalu Skrzyżowanie Kultur Warszawa

Zobacz, jacy artyści wystąpią na festiwalu w Warszawie!

Kupony i kody rabatowe