Sztuka
Warsztaty do projektu fotograficznego 100/JESTEM Z WOLNOŚCI

Warsztaty do projektu fotograficznego 100/JESTEM Z WOLNOŚCI

  • 2018-12-05, , godzina 12:00
  • wstęp wolny
  • Kino Atlantic, Warszawa

Opis

Wojtek Wieteska i jego "Jestem z Polski" stały się inspiracją do rocznego projektu fotograficznego, skierowanego do warszawskiej młodzieży pod tytułem "100/JESTEM Z WOLNOŚCI".

"Jestem z Polski” stanowiący retrospektywę 28 lat, to zdjęcia przedstawiające subiektywną wizję intensywnych przemian, zachodzących nie tylko w polityce, ekonomii i kulturze, lecz także w najbardziej interesującej dla artysty warstwie wizualnej.

Organizatorzy czekają na prace fotograficzne młodzieży (maksymalnie 3 prace) do 10 listopada pod mailem: jestemzwolnosci@kinoatlantic.pl
Po wysłaniu swojej pracy należy dodatkowo uzupełnienić zgłoszenie. Dla uczestnika poniżej 16. roku zycia zgłoszenie wypełnia opiekun/wychowawca.

Aby wziąć udział w wydarzeniu 5 grudnia jako widz należy wypełnić formularz do 30 listopada. UWAGA! Liczba miejsc ograniczona. Potwierdzenie wpisania na listę gości zostanie przesłane najpóźniej do 3 grudnia.

 

Ostatnio dodane
Zbliża się 2. Festiwal Przenikania w Warszawie Warszawa

Impreza będzie ciekawą propozycją dla miłośników wszystkich dziedzin sztuki, chcących poobserwować proces tworzenia lub uczestniczyć w kreatywnych warsztatach.

Dzień Wolnej Sztuki
Dzień Wolnej Sztuki 2018 - otwarte galerie i muzea w całej Polsce

Statystyczny gość muzeum ogląda jedno dzieło sztuki przez 8 sekund. Pora to zmienić! Zobacz, na czym polega ruch Slow Art.

Kupony i kody rabatowe