Informacje, newsy
Westminster Day 2023

Westminster Day 2023

  • 2023-09-02
  • Służewiec , Warszawa

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 31.

fot. Agnieszka Dankowska

Opis

Westminster Polska i Tor Wyścigów Konnych Służewiec mają zaszczyt zaprosić wszystkich entuzjastów sportów konnych na czwartą edycję Westminster Day.

Po raz kolejny będziecie świadkami wyjątkowego wydarzenia, w którym świętujemy międzynarodową przyjaźń a stawka najlepszych europejskich koni zmierzy się w Gonitwie o Puchar Przyjaźni Westminster na dystansie 2000 m. Z tej okazji zapraszamy na tor uczniów międzynarodowych szkół wspólnie z rodzicami. Dołącz do nas ze swoją rodziną, czekają Was wielkie sportowe emocje i moc atrakcji na torze!
Po raz czwarty organizujemy również w ramach Westminster Day jedyny wyścig, w którym wygrywają wszyscy: Westminster Charity Race.

W latach 2019-2022 spotkał się on z Waszym wspaniałym odbiorem, dlatego z radością powtarzamy gonitwę, w której pula nagród zostanie przeznaczona na cele statutowe polskich organizacji charytatywnych! 2 września będziecie mogli spotkać się z przedstawicielami wszystkich fundacji i odwiedzić ich stoiska.

Dołącz do nas z całą rodziną i cieszmy się wspólnie dniem na wyścigach pełnym pięknych emocji!


ip

Polecamy
Ostatnio dodane
kierowca
"Autosobriety - ruszaj bez promili", czyli darmowe szkolenie dla studentów

Czy zimny prysznic, duże śniadanie czy mocna kawa wystarczą, aby wsiąść za kierownicę samochodu po spożyciu alkoholu na piątkowej imprezie?

Marsz Miliona Serc przeszedł ulicami Warszawy [FOTO, WIDEO]

Zobacz jak wyglądało największe zgromadzenie w Warszawie.