Teatr
Tribute to Jantar

Tribute to Jantar

  • 2017-10-29, , godzina 16:00
  • 89zł
  • Teatr Palladium, ul. Złota 9, Warszawa

Opis

Tribute to Jantar to projekt, w którym na jednej scenie najlepsi uczestnicy programów muzycznych  "The Voice of Poland", "Twoja Twarz brzmi znajomo" oraz "Mam Talent" śpiewają utwory Anny Jantar.

Marek Kaliszuk, Ernest Staniaszek, Arek Kłusowski, Katarzyna Sawczuk i kilku innych wokalistów, którzy dotarli do ścisłych finałów muzycznych show, ukazują nowe oblicze znanych nam piosenek. Sukces koncertów tkwi jednak w nowatorskich i zróżnicowanych aranżacjach piosenek polskich artystów. Repertuar Anny Jantar przyciągnął już w wielu miastach tłumy fanów twórczości artystki, a z każdym kolejnym koncertem wciąż przybywa nowych.

Osiem wspaniałych młodych głosów wykonuje takie przeboje jak "Tylko mnie poproś do tańca", "Nic nie może wiecznie trwać", czy "Najtrudniejszy pierwszy krok", a to wszystko przy akompaniamencie orkiestry pod kierownictwem Krzysztofa Mroziaka.

Sprzedaż biletów bezpośrednio w kasie Teatru Palladium w Warszawie oraz w wybranych punktach sprzedaży online.

Ostatnio czytane
Kabaretowy Dzień Kobiet w Warszawie i Wrocławiu
Kabaretowy Dzień Kobiet w Warszawie i Wrocławiu

Dzień Kobiet to święto, które budzi różne emocje, ale zawsze jest ono miłym pretekstem do złożenia pięknych życzeń paniom, które towarzyszą w naszym życiu.

TKM
TKM Warszawa

Uderzenia gorąca, niedotrzymywanie moczu, wahania hormonalne, tycie, itd. itp. Brzmi strasznie i jest straszne. Nie ma innego wyjścia, jak rozłożenie śmiechem życia na łopatki.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!