Premiery teatralne - Nowe spektakle w teatrze w Warszawie

Premiery spektakli teatralnych 2020 - Warszawa. Aktualne premiery teatralne.

Nowe spektakle teatralne w Warszawie. Najbliższe premiery spektakli teatralnych w maju 2020. Prezentujemy spektakle teatralne, które będą grane w teatrach w Warszawie w maju. Przeszukaliśmy naszą bazę spektakli teatralnych by znaleźć premiery spektakli teatralnych na maj 2020 . Znalezionych premier teatralnych: 0. Zobacz także premiery spektakli teatralnych wszystkie premiery w maju 2020, w czerwcu 2020, w lipcu 2020, w sierpniu 2020, a także zapowiedzi teatralne oraz wszystkie spektakle w naszej bazie spektakli teatralnych.

Aktualne premiery teatralne. Nowe spektakle.

W naszej bazie nie znaleźliśmy spektakli spełniających wybrane kryteria. Spróbuj zmienić kryteria wyszukiwania.

Ostatnio czytane
Teatr Polskiego Radia nagradza Lipowską
Teatr Polskiego Radia nagradza Lipowską

Znana z serialu "M jak miłość" aktorka, Teresa Lipowska, została nagrodzona przez Teatr Polskiego Radia Wielkim Splendorem.

Jubileusz Krystyny Jandy
Jubileusz Krystyny Jandy

Każde pojawienie się Krystyna Jandy w filmie lub na scenie jest wydarzeniem. Jednak taka okazja jak zbliżająca się premiera spektaklu „Rosyjskie konfitury” nie zdarza się często.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!