Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Teatr Tańca Zawirowania: Niesamowicie blisko

Kiedy2023-12-04 godzina 18:00
GdzieTeatr Studio
Teatr Tańca Zawirowania: Niesamowicie blisko

W życiu brakuje nam delikatności. Musimy ją sobie stwarzać, szukać jej w detalach. Jesteśmy pokoleniem, które w zimnym, szybkim i coraz częściej brutalnym świecie poszukuje czułości jednocześnie nie wiedząc co z tą czułością zrobić. Ciężko nam rozmawiać o emocjach, uczuciach i odczuciach, ale jesteśmy ich głodni. Jest nam niesamowicie głośno i niespokojnie, ale boimy się totalnej ciszy. Jesteśmy pokoleniem skrajności, szybkiego jedzenia i szybkich relacji. Chcemy być nieprzyzwoicie blisko, niekoniecznie na długo. Boimy się tego czego chcemy tak naprawdę. Jesteśmy przebodźcowani. Przemęczeni. Rozdrażnieni. Musimy się wszyscy uspokoić.

Spektakl powstał w ramach programu Przestrzenie Sztuki. Program Przestrzenie Sztuki jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

BILETY: KICKET https://kicket.com/warszawa/teatry/teatr-tanca-zawirowania--centrum-teatru-i-tanca-zawirowania,28/niesamowicie-blisko-hart-company-w-teatrze-tanca-zawirowania,20880?eventId=261807  
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama