Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Hydrozagadka

Warszawa

Hydrozagadka

Adres:ul. 11 listopada 22 Miasto: Warszawa Tel:+48504111059


 
Hydrozagadka to najmłodszy i największy z klubów w praskim podwórku przy ul. 11 listopada w Warszawie. Odrapane ceglane ściany i klimatyczny wystrój, który tworzą zdobyczne meble to świetne tło dla wszelkich działań wystawienniczych czy teatralnych. Wnętrze kusi wygodnymi kanapami, dużą sceną i parkietem. Nad główną salą znajduje się kameralne pięterko – doskonałe na imprezowy chillout.Hydrozagadka to miejsce o niepowtarzalnym klimacie i możliwościach, co... czytaj więcej »
 
Klub posiada

Brak informacji.
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 4.91 / 10
Wygląd:4.6
Muzyka:5.73
Klimat:4.4

Imprezy cykliczne

Brak imprez

Imprezy specjalne


Franek Warzywa i Młody Budda(2024-04-21)Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Polo
2020-10-04
Hydropułapka

No i co z tego że gej. Nie mogłeś po prostu napisać ze burak?

 
Nata
2020-10-04
Hydropułapka

Taaak...muzyka i "ochrona" z lat 80-tych.

 
Johny
2020-10-04
Hydropułapka

Przyjechałem z Ameryki po kilkunastu latach i polecono mi ten klub jako oldskulowy. Niestety nie wszedłem tam bo jakiś ktoś na bramce (na oko gey) uznał że jestem zbyt pijany. Doam tylko że bywałem w różnych klubach w ameryce i w europie ale takiego potraktowania nie doświadczyłem nigdzie. Prowincja?

 
Rozczarowana
2020-02-09
Beznadziejne miejsce

Beznadziejna ochrona, zwracająca się na Ty. Stawiająca zadania, na koniec nikt nie chce powiedzieć się jak nazywa. Więcej tam nie pójdę. Myślałam ze jest to miejsce na poziomie a niestety dopóki ochrona będzie na poziomie poniżej kultury to na chamstwo będzie przyzwolenie. Skutecznie tez odradza znajomym

 
Śnieżka
2016-11-10
Oldschool party

Wybraliśmy się ze znajomymi na oldschool party do hydro. Wybawiłam się jak nigdy :D klimat faktycznie piwniczny, dość ciemno, jakieś stare meble ale mi osobiście taki klimat odpowiadał. Muzyka świetna, z obsługą nie miałam za bardzo styczności ale raczej nie zaniedbywali swoich obowiązków. Ochrona nie wydawała się zbyt przyjemna ale nikt mnie tam nie obraził. Polecam osobom lubiącym takie klimaty:)

 
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama