Kluby i puby
H2O Club & Beach, Warszawa

H2O Club & Beach - Warszawa Kontakt, telefon, dojazd, rezerwacja, godziny otwarcia, bilety

  • Wał Międzyszyński 407, Warszawa
  • 696-426-426
  • aandy_h2o@yahoo.com
  • http://www.h2oclub.pl

Opis klubu

..za siedmioma górami, za siedmioma lasami, nad brzegiem królowej polskich rzek jest takie miejsce gdzie chillout przeplata się z najlepszym brzmieniem house. Miejsce, gdzie od progu ogarniają Cię zjawiskowe emocje - H2O Club & Beach! Po latach przerwy powróciła legenda polskiego clubbingu!

 

H2O Club & Beach to nowoczesny klub w Warszawie. Miejsce to ma specjalny charakter dzięki niezwykłej lokalizacji, tuż nad brzegiem Wisły. Idealny punkt na imprezy weekendowe z muzyką klubową na wysokim poziomie, a także idealne miejsce na bankiety, imprezy firmowe. H2O połączone jest z piękną plażą, co sprawia, że latem zamieniamy się w pełny kompleks wakacyjny (leżaki, prysznice, boiska do siatkówki plażowej, muzyka, gastronomia).

H2O Club gwarantuje Wam niesamowity, magiczny klimat, to tutaj kultura Wschodu spotyka się z najlepszymi rozwiązaniami Zachodu. Lokal powstał by całkowicie odmienić Wasze wyobrażenia o dobrej zabawie, dlatego oprócz przestrzennego klubu z dwoma barami oddajemy do Waszej dyspozycji ogromny taras z orientalnym namiotem!

H2O Club & Beach to miejsce spotkań, gdzie w słoneczne dni leniuchujemy z przyjaciółmi na plaży. Do dyspozycji jest boisko do siatkówki, prysznice, leżaki oraz dodatkowy bar.

Wydarzenia

Nie posiadamy obecnie informacji o najbliższych wydarzeniach w klubie H2O Club & Beach.

Zdjęcia, galeria zdjęć

Nie posiadamy obecnie zdjęć z klubu H2O Club & Beach.
Zdjęcia z wydarzeń w klubie
Brak wyników.
Polecamy
Repertuar kin
Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi