Kluby i puby
Urban Garden, Warszawa

Urban Garden - Warszawa Kontakt, telefon, dojazd, rezerwacja, godziny otwarcia, bilety

  • ul.Przeskok 2, Warszawa

Opis klubu

Urban Garden powstał, aby spełnić wasze oczekiwania względem dobrej, wyszukanej rozrywki oraz miejsca spotkań w przyjaznej, bezpretensjonalnej atmosferze w samym sercu Warszawy:

- Smakuj dźwięki. Starannie skalibrowane nagłośnienie Void Acoustics pozwala na selektywny odbiór wszystkich pasm muzycznych. Muzyka przeszywa ciało i umysł.

- Wejdź do miejskiej dżungli. Urban Garden to nowe wnętrza, gdzie dzika roślinność wkracza w surową miejską tkankę, tworząc stylowy kolaż z ciepłym, barwnym oświetleniem.

- To twoja przestrzeń. Mamy miejsce dla ponad 500 głodnych zabawy imprezowiczów na dwóch salach. Klimatyzacja, gościnny bar i osobne nagłośnienie na każdej z nich. Uwaga palacze: na was czekają kameralne strefy, gdzie możecie oddawać się nałogom bez poczucia winy!

- Koncerty? Proszę bardzo. Scena, profesjonalne oświetlenie, sprzężone projektory oraz ekrany LCD potęgujące skalę muzyczno-wizualnych doznań podczas koncertów i live-actów.

- Wyjątkowe menu. Prawdziwa włoska pizza, doskonałe naleśniki oraz smakowite sandwiche, dzięki którym nie tylko nabierzesz sił na koniec pełnej wrażeń nocy - ale i z przyjemnością przyprowadzisz znajomych na obiad - po pracy czy w niedzielne popołudnie.

- atrakcyjna lokalizacja – 50m od stacji metra Centrum

Musimy mieć pewność, że solidne i stylowe "opakowanie" będzie korespondowało z nietuzinkową selekcją muzyczną, dla której wspólnym mianownikiem jest funkowy pierwiastek. Wychodząc od hip-hopu nasze inspiracje biegną w stronę szeroko pojętej elektroniki klubowej z pogranicza baltimore, breakbeatu, electro, drum 'n bassu, dubstepu, funku oraz turntablismu - i taką właśnie muzykę chcemy Wam prezentować najczęściej. Stawiamy na eklektyzm i wysoką jakość muzycznych doznań. Dlatego też będziemy regularnie sprowadzać do Warszawy najciekawsze postacie światowej sceny muzyki elektronicznej. Nie zabraknie też fejmowych hiphopowych gości zza oceanu. Mamy nadzieję, że będziecie wspólnie z nami dzielić muzyczną pasję i stymulować zakres naszych artystycznych poszukiwań. Do zobaczenia w Miejskim Ogrodzie!

Wydarzenia

Nie posiadamy obecnie informacji o najbliższych wydarzeniach w klubie Urban Garden.

Zdjęcia, galeria zdjęć

Nie posiadamy obecnie zdjęć z klubu Urban Garden.

Lokalizacja na mapie

Zdjęcia z wydarzeń w klubie
Brak wyników.
Polecamy
Repertuar kin
Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi