zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

03-734 Warszawa
Ul. Targowa 72
tel. +48225285769

www.leroymerlin.pl

O firmie

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych z branży Do-It-Yourself (DIY). Należy do francuskiego przedsiębiorstwa ADEO, które skupia 32 firmy w 14 krajach na całym świecie, zatrudniając łącznie blisko 100 000 pracowników. Rozwijamy się dzięki ludziom. Naszą misją jest pomaganie klientom w realizacji domów i ogrodów ich marzeń.W 2017 roku w Polsce tworzymy sieć 59 sklepów budowlano-dekoracyjnych (w tym 1 punkt sprzedaży) w 39 miastach, zatrudniając blisko 10 000 pracowników. Centrala Leroy Merlin Polska znajduje się w Warszawie. Rozwijamy się intensywnie i stabilnie – wkrótce do naszej sieci dołączą kolejne sklepy wielkopowierzchniowe.

W naszym przedsiębiorstwie wszyscy dzielimy się wizją, wiedzą, władzą, wynikami i zaangażowaniem. To jak pracujemy i czujemy się w Leroy Merlin, wynika z naszych dziewięciu wspólnych wartości, takich jak: dobra atmosfera, współpraca, szacunek, wiedza, kompetencje, odpowiedzialność, satysfakcja klienta, dobre zarządzanie i motywacja.

Działamy w oparciu o przekonanie, że ludzie stanowią największe bogactwo Leroy Merlin i właśnie dlatego, jako pracownicy mamy bezpośredni wpływ na życie i rozwój działu, w którym pracujemy, zarówno w sklepie jaki i w centrali.
Dołącz do nas!

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.kariera.leroymerlin.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama