zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

PZU

00-133 Warszawa
al. Jana Pawła II 24
tel. +48225665555

rekrutacja@pzu.pl

Zmieniamy się


Zmieniamy się - zmieniaj się z nami!

Ostatnie lata dla PZU to okres dużych zmian i energiczne zwrócenie się w stronę nowoczesności
i innowacyjności.


Niezwykle istotnym wydarzeniem dla PZU, które stało się dodatkowym katalizatorem zmian było wprowadzenie akcji spółki do obrotu publicznego w 2010 roku. Była to największa oferta publiczna (IPO) nie tylko w historii polskiej Giełdy Papierów Wartościowych, ale też w Europie Środkowej i Wschodniej. W pierwszym dniu notowań wartość akcji spółki wzrosła o 15,2 proc.

W 2011 roku, zostaliśmy uznani za trzecią najcenniejszą i najmocniejszą polską markę, a także zajęliśmy drugą pozycję w kategorii finanse w corocznym rankingu najcenniejszych polskich marek dziennika „Rzeczpospolita”, zostając jednocześnie najcenniejszą marką ubezpieczeniową.

Początek 2012 roku, to także moment pozytywnych informacji. 31 stycznia Grupa PZU została włączona  w skład Indeksu RESPECT - pierwszego w regionie CEE indeksu spółek odpowiedzialnych społecznie. Dołączyliśmy w ten sposób do grona firm spełniających najwyższe standardy w zakresie odpowiedzialnego zarządzania wśród spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Akcentuje to nie tylko atrakcyjność inwestycyjną PZU, a także potwierdza wysoką ocenę raportów bieżących i okresowych oraz najwyższe standardy relacji inwestorskich i ładu informacyjnego, jakimi spółka cieszy się w środowisku inwestorskim.

To wszystko nie byłoby możliwe bez zaangażowania naszych pracowników i projektów wewnętrznych, jakie realizują. Za wszelkimi nagrodami i innowacjami produktowymi, podąża także rozwój naszych pracowników oraz całej organizacji. Stale unowocześniamy elementy wsparcia IT, obsługi administracyjnej, a także inwestujemy w kapitał ludzki. Nasze działania – takie, jak np. wdrożenie strategii zarządzania talentami - to tylko część z wielu inicjatyw, jakie podejmujemy. Postawiliśmy także na wsparcie najzdolniejszej polskiej młodzieży zostając partnerem strategicznym Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci, a także organizując programy stażowe czy angażując się w programy stypendialne. Jednym z nich jest choćby Program Stypendiów Pomostowych, który ułatwia uzdolnionej młodzieży z małych miejscowości, pochodzącej z ubogich rodzin,  kontynuowanie nauki na wyższych uczelniach poprzez stworzenie możliwości uzyskania stypendium na pierwszy rok studiów, a także kontynuowanie dofinansowania dla najzdolniejszych przez kolejne lata. W programie przyznano już łącznie 14 500 stypendiów.

Zmieniamy się i należymy do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się grup kapitałowych w Polsce. Bądź częścią tej zmiany!

FB dlaMaturzysty.pl reklama