zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

PwC

00-638 Warszawa
Al. Armii Ludowej 14 Warszawa
tel. +48225234000

rekrutacja@pl.pwc.com

O nas - 100% PwC!


 

Branża: doradztwo /konsulting  

Oddziały: Warszawa, Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź

Podstawowe informacje
Liczba pracowników na świecie
: ponad 180 000 pracowników w 158 krajach
Liczba pracowników w Polsce
: 1 700 specjalistów w 7 miastach
Liczba ofert pracy i praktyk (rocznie)
: 200+

 

Jest wiele firm audytorsko-doradczych na świecie. My jesteśmy najwięksi. Mamy ponad 150 lat tradycji i doświadczenia. W Polsce istniejemy od 1990 roku. Specjalizujemy się w obszarze audytudoradztwa prawno-podatkowego, doradztwa biznesowego i Service Delivery Center (Katowice). Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, dzięki którym świadczymy usługi najwyższej jakości. Z klientami budujemy relacje oparte na przejrzystości i uczciwości w działaniu. Nasi klienci to doceniają:

  • PwC zajęło 1. Miejsce w rankingu firm Business Consulting w Book of List 2012
  • Jesteśmy numerem 1 w rankingu Rzeczpospolitej/Parkietu pod względem przychodów uzyskiwanych z usług audytowych (luty 2012)
  • Po raz piąty z rzędu wygraliśmy ranking firm doradztwa podatkowego Rzeczpospolitej. PwC okazało się bezkonkurencyjne w obydwu głównych kategoriach rankingu: pod względem zatrudnionych doradców oraz pod względem przychodów doradztwa podatkowego
  • Zdobyliśmy 1. miejsce w rankingu firm i doradców podatkowych organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną w kategorii "Najskuteczniejsze firmy" w 2010 roku

Zgodnie z rankingiem na Najbardziej Pożądanego Pracodawcę 2012 przeprowadzonego Antal International i Business Center Club, w oczach Specjalistów i Menedżerów zajęliśmy niekwestionowane pierwsze miejsce przed McKinsey i Ernst & Young, w kategorii: Kancelarie prawne i firmy doradcze consultingowe.

Jest wiele firm audytorsko doradczych na świecie. My jesteśmy najwięksi.

Zgodnie z rankingiem na Najbardziej Pożądanego Pracodawcę 2012 przeprowadzonego Antal International i Business Center Club, w oczach Specjalistów i Menedżerów zajęliśmy niekwestionowane pierwsze miejsce przed McKinsey i Ernst & Young, w kategorii: Kancelarie prawne i firmy consultingowe.

 

Dołącz do nas. Będziesz uczyć się pod okiem najlepszych specjalistów, ekspertów w swoich dziedzinach. Gwarantujemy Ci realizację ciekawych projektów biznesowych, wymianę wiedzy wewnątrz zespołów, system szkoleń oraz, co najważniejsze, rozwój.

 

Aktualne oferty pracy tego pracodawcy

zobacz więcej ofert
FB dlaMaturzysty.pl reklama