Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Ostra jazda

Norman Foster

Ostra jazda

(Teatr Komedia, Warszawa)

Ostra jazda
Autor sztuki: Norman Foster
Premiera: 2012-05-08
Obsada: Katarzyna Żak, Julia Kamińska, Mirosław Baka, Jan Jankowski, Przemysław Sadowski
 

Opis spektaklu

Do czego zdolni są ludzie z dnia na dzień pozbawieni pracy? Do czego zdolni są ludzie, którzy nienawidzą swej pracy? Wreszcie, do czego zdolni są ludzie, którzy przebywają w towarzystwie pozbawionych i nienawidzących pracy?

Niestety, chyba do wszystkiego…Nawet do tego, aby porzucić utarte koleiny znanej, bezpiecznej oraz akceptowalnej społecznie rodzinnej codzienności i rzucić się w nieznane i mroczne objęcia showbiznesu…Nieco roznegliżowanego showbiznesu… No dobrze, bądźmy szczerzy – zupełnie nagiego showbiznesu.

Cóż, właściwie…pornobiznesu…

Dalej już tylko może być śmiesznie. Nawet bardzo śmiesznie.

Bohaterowie „Ostrej jazdy“ poprzez udział w niefortunnej przygodzie z kinem niezupełnie familijnym przeżyją niezwykłe emocjonalne wstrząsy i prawdziwe duchowe rozterki.

Jednak konieczność zmierzenia się z nagą rzeczywistością – momentami w sensie dosłownym – pozwala im spojrzeć na siebie i na ludzi wokół w zupełnie inny niż dotychczas sposób. Pozwala im poznać nagą prawdę…o przepraszam, po prostu prawdę o sobie. I popaść w kolejne tarapaty, tyle tylko, że tym razem miłosne…

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

  • Kamińska jest beznadziejna [0]Po obejrzanym przedstawieniu stwierdzam,że p.Julia Kamińska powinna najpierw skonczyć szkolę. Jej warsztat aktorski jest więcej niż ubogi,a talentem nawet nie błyska przy pokazywaniu nóg. Warto jednak...

    2012-05-17, 10:34:15
    Kreczmar
Zobacz wszystkie wypowiedzi
FB dlaMaturzysty.pl reklama