Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Tyle miłości

Tyle miłości

(Studio Buffo, Warszawa)

Tyle miłości
 
GALERIA ZDJĘĆ: Tyle miłości (2)

Opis spektaklu

Przedstawienie, w którym dzięki połączeniu techniki filmowej i teatralnej możemy zobaczyć obok gwiazd teatru Studio Buffo artystów przedwojennego kina muzycznego.
Zapraszamy Państwa na spektakl, w którym nie ma gwałtu, przemocy i morderstw i dedykujemy go tym, którzy kochali, kochają lub będą kochać.

 opinie o spektaklu:

"( ...) Spektakl w Buffo nie różniłby się od licznych rewii przedwojennych szlagierów, gdyby nie poczucie humoru Janusza Józefowicza oraz pomysłowe połączenie teatru z techniką filmową. (...) Wielbiciele stylu Buffo - inteligentnej parodii, młodych głosów i brawurowej choreografii - nie będą zawiedzeni, zwłaszcza po drugiej części. Rozrywka w starym, dobrym stylu."
/Roman Pawłowski, Gazeta Wyborcza/


"Janusz Józefowicz dokonał rzeczy prawie niemożliwej. Z dwudziestu pięciu przedwojennych piosenek o miłości stworzył widowisko, które bawi, śmieszy i wzrusza współczesną publiczność. Zawdzięczamy to niebywałemu poczuciu humoru oraz wspaniałej inscenizacyjnej wyobraźni artysty."
/Lidia Zawistowska, Słowo Ludu/

" Prawie półtora tysiąca osób obejrzało wczoraj w Kieleckim Centrum Kultury widowisko "Tyle miłości". Publiczność była oczarowana. - To naprawdę wspaniały spektakl. Dobra rozrywka, wysoki profesjonalizm - mówiono w kuluarach."
/"el", Słowo Ludu/ 

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

  • Dlaczego tak głośno! [1]Zachęcona opisem spektaklu i dotychczasowymi opiniami, wybrałam się 26 marca z grupą 22 osobową,z okazji imprezy rodzinnej,na "Tyle miłości". Wszystko się zgadza,ale dlaczego tak głośno!Po co tyle dec...

    2011-03-31, 14:49:04
    Maria z Piaseczna
Zobacz wszystkie wypowiedzi
 
BLOK PROMOWANY
Energia pomarańczy w pielęgnacji ciałaWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z zawartością naturalnego masła pomarańczowego.
FB dlaMaturzysty.pl reklama