Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Lydie zabiera nas w retrospektywną podróż w czasie, abyśmy mogli na chwilę przenieść się do Francji i  zanurzyć się w jej niezwykłej kulturze. Temat miłości przewija się w większości francuskich piosenek. Dzięki nim możemy udać się na chwilę do świata urokliwych paryskich ulic, zakamarków, gdzie życie płynie inaczej, piękniej, a duch miłości dosłownie unosi się w powietrzu.

Podczas koncertu usłyszymy utwory  Edith Piaf, Jacques’a Brel’a, Serge’a Gainsbourga, Cory Vaucaire, czy Léo Ferré. („Parlez-moi d’amour”, „La vie en rose”, “Le port d’Amsterdam”, “Couleur café” ). Artystka zaśpiewa też utwór “Uciekaj moje serce”, który zaaranżowała wspólnie ze Stanisławem Soyką.

Artystce na scenie towarzyszą znakomici muzycy. Koncert jest częścią Francophonie Festival 2017, wspierany przez Instytut Francuski.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Chansons d'Amour - Lydie Charlotte Kotlinski.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Chansons d'Amour - Lydie Charlotte Kotlinski (Teatr Syrena, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Chansons d'Amour - Lydie Charlotte Kotlinski (Teatr Syrena, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Chansons d'Amour - Lydie Charlotte Kotlinski (Teatr Syrena, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Chansons d'Amour - Lydie Charlotte Kotlinski (Teatr Syrena, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Chansons d'Amour - Lydie Charlotte Kotlinski (Teatr Syrena, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
Ostatnio czytane
Ayumi Tanida: z Szekspirem w sercu
Ayumi Tanida: z Szekspirem w sercu

Teatr Ryutopia był najbardziej „egzotycznym” gościem tegorocznego Festiwalu Szekspirowskiego w Gdańsku. Z Ayumi'm Tanidą, który wcielił się w rolę króla Leontesa z "Zimowej opowieści" rozmawia Natalia Klimczak.

Kulturalne Mistrzostwa Piłkarskie w Kamienicy
Kulturalne Mistrzostwa Piłkarskie w Kamienicy Warszawa

Podczas gorączki Euro 2012 teatr Kamienica zamieni się w miejsce dla kibiców (nie tylko) futbolu z całej Europy. Piłkarskie menu, polsko i anglojęzyczne wersje przedstawień oraz gadżety, dla wszystkich, którzy przyjdą na spektakle w Teatrze Kamienica w Warszawie podczas mistrzostw.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja