Spektakle, przedstawienia
dzieci58f464fe0afcaf01e9701dfce24a5da9.jpeg

Dzieci z Bullerbyn Autor sztuki: Astrid Lindgren

Ocena:

Bilety na spektakl

Kup bilety na Dzieci z Bullerbyn. Bilety do kupienia online na następujące dni:

Bilety dostarcza:

Opis spektaklu

Opowieść o małych, wszędobylskich mieszkańcach sympatycznej osady Bullerbyn zna chyba każde dziecko. Ponieważ tradycją naszego teatru jest wystawianie znanych i lubianych bajek dla dzieci, w tym sezonie przygotowaliśmy premierę spektaklu opartego na bestsellerowej powieści szwedzkiej autorki Astrid Lindgren. Zabawne historie paczki przyjaciół z Bullerbyn przedstawią nie tylko aktorzy grający w spektaklu. Także dzieci uczestniczące w warsztatach teatralnych (prowadzonych w trakcie prób przedstawienia) odtwarzają barwny świat z powieści Astrid Lindgren.

Na scenie zobaczymy aktorów młodego pokolenia. Ciekawym zabiegiem reżyserskim jest obsadzenie wszystkich ról dorosłych dwójką aktorów, którzy wcielać się będą w różne postaci. Jak zwykle w przypadku przedstawień dla dzieci w Teatrze Syrena – nie zabraknie pięknych piosenek, muzyki i tańca.

Uroczysta premiera spektaklu „Dzieci z Bullerbyn” odbędzie się 7 grudnia 2013 roku o godz. 17:00 na dużej scenie Teatru Syrena.

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Dzieci z Bullerbyn (Teatr Syrena, Warszawa). Sprawdź seanse.
 • Teatr Syrena, ul. Litewska 3, Warszawa
  sobota, 16 wrzesień: 11:00, 14:00
  niedziela, 24 wrzesień: 12:00
  sobota, 7 październik: 12:00
  niedziela, 8 październik: 12:00

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Dzieci z Bullerbyn (Teatr Syrena, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Dzieci z Bullerbyn (Teatr Syrena, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Dzieci z Bullerbyn (Teatr Syrena, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Dzieci z Bullerbyn (Teatr Syrena, Warszawa).
 • Zapraszamy na premierę "Kariery Nikodema Dyzmy" [0]
  teatrsyrena
  2014-09-30 12:18:26
  Zapraszamy serdecznie do Teatru Syrena również wyjątkowy spektakl "Kariera Nikodema Dyzmy", którego premiera odbędzie się już 3 października. Bilety do nabycia już teraz na naszej stronie internetowej oraz w kasach naszego teatru, czynnych w poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00 oraz sobota - niedziela 12:00 - 18:00, a także na godzinę przed każdym spektaklem. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji. Biuro Prasowe Teatru Syrena www.teatrsyrena.pl
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
Ostatnio czytane
Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet
Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet

Brak konieczności stania w długiej kolejce i szansa zakupu taniego biletu gdziekolwiek się jest - to zalety portalu www.eWejsciowki.pl. O misji, powstaniu i udogodnieniach portalu porozmawiamy z jego współzałożycielem - Maciejem Wartaczem.

Kariera czeka za drzwiami - rozmowa z Eduardo Guerrero, tancerzem flamenco
Kariera czeka za drzwiami - rozmowa z Eduardo Guerrero, tancerzem flamenco

6-letni chłopiec codziennie czeka na kuzynkę przed szkołą tańca. Któregoś dnia, zaintrygowany, wchodzi do środka i... rozpoczyna się wielka kariera Eduardo Guerrero - tancerza flamenco, choreografa i reżysera. Przeczytaj nasz wywiad z artystą!

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Brak zdjęcia
West Side Story

West Side Story to współczesna wersja szekspirowskiego Romea i Julii, tragiczna historia miłości osadzona w realiach przedmieść Nowego Jorku końca lat 50-tych.

Konkurs Ziaja