Spektakle, przedstawienia
bozyszcze kobiet pledf2e36db0544e1ad9157a2bc5988a57.jpg

Bożyszcze kobiet Autor sztuki: Neil Simon

Ocena: 5

Opis spektaklu

Znakomita komedia jednego z czołowych współczesnych dramaturgów amerykańskich, od lat bawiącego i wzruszającego publiczność Stanów Zjednoczonych i Europy.

Barney niedawno skończył 45 lat. Ma udaną rodzinę, opinię "przyzwoitego człowieka" i dochodową restaurację. Jego życie wydaje mu się jednak nudne, wypełnione tylko obowiązkami męża, ojca i biznesmena. Brakuje w nim szaleństwa, spontaniczności, dreszczu prawdziwych emocji i ryzyka. Decyduje się więc na zerwanie z dotychczasowym stylem życia i postanawia zorganizować schadzki z trzema przypadkowo spotkanymi kobietami... 

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Bożyszcze kobiet (Teatr Capitol, Warszawa). Sprawdź seanse.
 • Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa
  poniedziałek, 18 marca: 19:00 (Duża Scena)

Zdjęcia ze spektaklu

Najciekawsze zdjęcia ze spektaklu Bożyszcze kobiet (Teatr Capitol, Warszawa).

Bożyszcze kobiet (5)

Bożyszcze kobiet - Zdjęcie nr 1
Bożyszcze kobiet - Zdjęcie nr 2
Bożyszcze kobiet - Zdjęcie nr 3
Bożyszcze kobiet - Zdjęcie nr 4
Bożyszcze kobiet - Zdjęcie nr 5

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, muzyka, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Bożyszcze kobiet (Teatr Capitol, Warszawa).

Twórcy spektaklu

Cezary Morawski Cezary Morawski Reżyser
Ewa Przybył Ewa Przybył Scenografia
Andrzej Przybył Andrzej Przybył Scenografia

Obsada spektaklu

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Bożyszcze kobiet.

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Bożyszcze kobiet (Teatr Capitol, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Bożyszcze kobiet (Teatr Capitol, Warszawa).
 • SuperUbaw [0]
  Bogdan
  2013-09-20 22:46:39
  Przyjechałem z żoną do Warszawy i spośród różnych spektakli w różnych teatrach postanowiliśmy zaryzykować ( czytając opinie ) wyjście na ten właśnie spektakl. Przednia komedia i GODNA POLECENIA!!! Jeśli ktoś che oglądać dramat, to nie ta sztuka. Ubawiliśmy się do rozpuku rewelacyjnie zagranym spektaklem. Jedynym niedosytem, ale w osobistym odbiorze, była niemożliwość podejścia do aktorów i porozmawiania z nimi, lecz rozumiem taką sytuację, bo też musą odpocząć w przerwie. Gdybym miał możliwości zaprosiłbym ich do Bolesławca lub przyjechał ze współpracownikami jeszcze raz obejrzeć ich występ! Pozdrawiam Wspaniałych Aktorów tej sceny :-)
 • nie zgadzam się [0]
  z Gdańska
  2013-04-19 12:47:45
  Nie zgadzam się z opiniami negatywnymi. Aktorzy warszawscy, widownię z Trójmiasta potraktowali profesjonalnie. Było zabawnie i bardzo miło. To, że wzajemnie siebie rozśmieszali, to nic dziwnego, sztuka jest naprawdę komiczna. Ja osobiście polecam. Nie był to stracony czas, a wręcz odwrotnie - cieszę się, że tam poszłam. Jak okazało się na końcu, dwoje aktorów obchodziło w tym dniu swoje urodziny, więc zaśpiewaliśmy wszyscy tradycyjne "Sto lat". Brawa były gromkie, więc myślę, że nie tylko mnie podobało się to przedstawienie.
 • porażka [0]
  anna
  2013-01-14 14:21:01
  Nie wiem co innych zachwyciło w tym przedstawieniu? Ja byłam na nim w Łodzi, podobnie jak 50 innych osób, które było z mojej pracy odnieśliśmy wrażenie, że warszawscy aktorzy nic sobie nie robią z "prowincjonalnej" publiczności. Te ich żałosne śmiechy, pani Dereszowska w pewnym momencie nawet nie mogła grać tak ją pan Gąsowski rozśmieszył, notabene nic akurat śmiesznego tam nie było:( Żenujący występ całej czwórki aktorów, nie polecam, za taką cenę mam kilka spektakli w miejscowych łódzkich teatrach z aktorami szanującymi publiczność! Za gwiazdy telewizyjne, które jeżdżą pochałturzyć w innych miastach bardzo dziękuję!
 • bożyszcze kobiet [0]
  Edyśka
  2011-11-25 21:16:20
  Wróciłam ze spektaklu w Szczytnie. Dereszowska super.Ta kobieta ma klasę! Gąsowski-rewelacyjne wcielenie.
 • Świetna zabawa [0]
  wuela
  2011-04-15 10:33:02
  Anna Dereszowska jest boska w tym przedstawieniu, Pan Piotr bawi interaktywnie rozśmieszając aktorki na scenie a Hanna Śleszyńska - po prostu pełen profesjonalizm. Ubawiłam się setnie w teatrze w Siedlcach. Polecam gorąco!
 • ... [0]
  B.P.
  2011-04-09 22:18:34
  Ja również byłam ostatnio na tej sztuce w teatrze Capitol i szczerze mówiąc byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, co do gry Piotra Gąsowskiego i przede wszystkim Anny Dereszowskiej( o Śleszyńskiej nie wspominam, ponieważ już wcześniej miałam okazję przekonać się o jej klasie). Zgadzam się z przedmówcą w sprawie części z Anną Modrzejewską również miałam ochotę wyjść. Jednak ogólnie jestem na tak. Przedstawienie ma głównie na celu rozbawienie publiczności, co w przypadku spektaklu z 2 kwietnie udało się niezwykle dobrze. Publiczność śmiała się tak bardzo, że w pewnych momentach aktorzy(Śleszyńska i Dereszowska) nie wytrzymywali. Moim zdaniem było to bardzo szczere i naturalne myślę, że właśnie te fragmenty zapamiętam najdłużej. Polecam tym, którzy chcą w zupełnie bezstresowy i przyjemny sposób spędzić wieczór.
 • opinia bez kadzenia [0]
  piotr
  2011-04-03 09:29:03
  Witam. Niestety jestem zawiedziony. Wybrałem się z rodziną i klapa. W części z Anną MODRZEJEWSKĄ miałem ochotę wyjść, córa też. Dramat. Temat sztuki ok. Jednak moim zdaniem wina leży po stronie reżysera. Lub samej sztuki. Nic więcej nie można z niej wycisnąć. Troje pozostałych aktorów dzielnie walczyło ze sztuką. Zagrane przez nich ok. Potwierdzają swoją klasę. Pan Piotr zaskoczył na plus. Za słaba sztuka na deski tego teatru. Pierwszy raz byłem w Capitolu. Wystrój, klimat, obsługa, barek ok. Niestety odegrana sztuka nie pokrywa się z recenzjami. Nie było słychać salw śmiechu na sali i owacji na stojąco. Brawa to wynik szacunku dla aktorów. Części sali - kokieteria. Nie potrafimy się przyznać, że coś nam się nie podoba. Proponuję sobie odpuścić wizytę na tym spektaklu.
 • przeżycia [0]
  fanka#1
  2011-01-19 21:53:50
  właśnie wróciłam ze spektaklu w krośnie i zachęcam do obejrzenia
Polecamy
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
spektakl "Plama" WTL
Wrocławski Teatr Lalek zaprasza na spektakl "Plama" online

WTL udostępni Widzom nagranie przedstawienia dla dzieci w reżyserii Martyny Majewskiej.