Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

W tym roku z okazji 111. rocznicy otwarcia Teatru Polskiego w Warszawie - premiera „Domu otwartego” Michała Bałuckiego, w reżyserii Krystyny Jandy.

Był czas, gdy Bałucki święcił triumfy na wszystkich scenach sypiąc komediami, jak z rękawa. Był też czas, gdy „bałucczyzna” była obelgą nie tylko jako synonim mieszczańskich przywar, ale też nienajlepszego gustu w literaturze. I przyszedł wreszcie czas, kiedy Bałucki stał się klasykiem komedii, który – chciałoby się żartobliwie powiedzieć – nic już nie musi, ale wiele może.

W obsadzie spektaklu: Marta Alaborska, Eliza Borowska, Anna Cieślak, Dorota Landowska, Ewa Makomaska, Hanna Skarga, Katarzyna Skarżanka, Katarzyna Strączek, Adam Biedrzycki, Tomasz Błasiak, Wojciech Czerwiński, Sławomir Grzymkowski, Jakub Kordas, Paweł Krucz, Michał Kurek, Szymon Kuśmider, Ignacy Liss, Krystian Modzelewski, Antoni Ostrouch, Henryk Niebudek, Maksymilian Rogacki, Modest Ruciński.

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Dom_otwarty (Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, Warszawa). Sprawdź seanse.
 • Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, ul. Karasia 2, Warszawa
  środa, 6 marca: 19:00 (Duża Scena)
  czwartek, 7 marca: 12:00 (Duża Scena)
  piątek, 8 marca: 19:00 (Duża Scena)
  sobota, 9 marca: 19:00 (Duża Scena)
  niedziela, 10 marca: 17:00 (Duża Scena)

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Dom_otwarty.

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Dom_otwarty (Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Dom_otwarty (Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Dom_otwarty (Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Dom_otwarty (Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, Warszawa).
Polecamy
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Kaligula- Teatr Polski Wrocław
Kaligula - recenzja spektaklu

Za nami premiera online spektaklu "Kaligula" w reżyserii Roberta Czechowskiego na deskach Teatru Polskiego we Wrocławiu.