Spektakle, przedstawienia
zagrajf1baf9590135d942f59f562dc179ba5e.jpg

Zagraj to jeszcze raz, Sam Play It Again, Sam

Ocena: 5

Opis spektaklu

W sztuce "Zagraj to jeszcze raz, Sam" Woody Allen w mistrzowski sposób połączył dwie najważniejsze cechy swojego talentu - uniwersalny, ponadczasowy humor inteligentnego obserwatora z liryzmem znerwicowanego wrażliwca z Nowego Jorku.

Reżyser Eugeniusz Korin postanowił stworzyć przedstawienie, które stanie się swoistym hołdem twórczości znanego na całym świecie autora przewrotnych komedii. Będzie ono pierwszą realizacją z planowanego tryptyku "Miłość, Zdrada i Przebaczenie wg Woody Allena".

"Zagraj to jeszcze raz, Sam" to historia poszukiwania miłości życia przez krytyka filmowego Allana Felixa (Kuba Wojewódzki), porzuconego przez żonę Nancy (w tej i w jeszcze ośmiu innych rolach kobiet krytyka - Małgorzata Socha). Allan zakochuje się przypadkiem w żonie swojego najlepszego przyjaciela, przystojnego biznesmana Dicka (Michał Żebrowski), w ślicznej, lecz znerwicowanej Lindzie (Anna Cieślak), którą uwodzi przy pomocy i według wskazówek swojego idola filmowego, legendarnego amanta czarnych kryminałów Humphreya Bogarta (Daniel Olbrychski). W historii tej przeplatają się wszystkie najważniejsze tematy i fascynacje Allena - kinem, Nowym Yorkiem, muzyką, seksem, miłością i przemijaniem.

Zobacz również:
Wojewódzki po raz setny na scenie Teatru 6. Piętro>>

Zdjęcia ze spektaklu

Najciekawsze zdjęcia ze spektaklu Zagraj to jeszcze raz, Sam (Teatr 6.piętro, Warszawa).

Zagraj to jeszcze raz, Sam (6)

Zagraj to jeszcze raz, Sam  - Zdjęcie nr 1
Zagraj to jeszcze raz, Sam  - Zdjęcie nr 2
Zagraj to jeszcze raz, Sam  - Zdjęcie nr 3
Zagraj to jeszcze raz, Sam  - Zdjęcie nr 4
Zagraj to jeszcze raz, Sam  - Zdjęcie nr 5

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Zagraj to jeszcze raz, Sam (Teatr 6.piętro, Warszawa).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Zagraj to jeszcze raz, Sam.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Zagraj to jeszcze raz, Sam (Teatr 6.piętro, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Zagraj to jeszcze raz, Sam (Teatr 6.piętro, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Zagraj to jeszcze raz, Sam (Teatr 6.piętro, Warszawa).
Polecamy
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Dariusz Gnatowski
Teatr STU żegna Dariusza Gnatowskiego

Aktor, który zmarł 20 października, z krakowskim Teatrem STU był związany od 35 lat.

Miejsce - spektakl Psychoteatru
Miejsce - recenzja spektaklu Psychoteatru

Kontynuację "Lasu" pokazano w ramach nurtu Świebodzki OFF.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

W przeddzień czegoś większego
W przeddzień czegoś większego

Z Bartoszem Porczykiem - zwycięzcą Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2006 oraz twórcą spektaklu "Smycz", która stała się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Wrocławia - o pracy w teatrze i planach na przyszłość rozmawia Marcin Szewczyk.

"Gry" na wielu poziomach
"Gry" na wielu poziomach

W 1988 roku w jednym z izraelskich kibuców 11 mężczyzn zgwałciło 14-letnią dziewczynkę. W późniejszym procesie sądowym jedynie 4 spośród nich zostało uznanych winnymi i skazanych na karę pozbawienia wolności.