Teatr
Fair Play - premiera spektaklu

Fair Play - premiera spektaklu

  • 2021-11-26, , godzina 19:00
  • od 155zł
  • Zgrupowania AK "Kampinos" 15, Warszawa

Opis

„FAIR PLAY" to musical o przyjaźni, miłości, a przede wszystkim o trudnych relacjach pomiędzy młodymi ludźmi a ich rodzicami.  Spektakl inspiruje do bycia fair play i dostrzegania wartości życia bez filtra wirtualnej rzeczywistości.

„Fair Play” to wzruszający, pogodny, pełen emocji musical ukazujący życie współczesnej młodzieży. Przedstawia ich rozterki i wzajemne relacje w muzycznej, pop-rockowej odsłonie.
 
Wierzymy, że nasz musical będzie inspiracją i motywatorem dla uczniów do zachowań fair play a także pozwoli na głębsze zrozumienie swoich emocji oraz odkrycie, że nie są sami ze swoimi problemami i warto prosić o pomoc.
 
W spektaklu w reżyserii Pawła Podgórskiego wezmą udział młodzi aktorzy oraz znani z polskich scen znakomici: Magdalena Stużyńska, Rafał Szatan, Katarzyna Walczak, Anna Sztejner, Wojciech Dmochowski, Katarzyna Afek, Grzegorz Pierczyński.

Wielowątkowy spektakl edukacyjny o przyjaźni, miłości, tolerancji i uczciwości. „Fair Play” to historia młodego pokolenia odnajdującego sens bycia dla siebie i innych. To wzruszający musical o relacjach, uczuciach i poczuciu własnej wartości. Spektakl inspiruje i motywuje do pielęgnowania zasad fair play – zarówno w sporcie, jak i w każdym aspekcie życia codziennego. To musical o uczciwości względem siebie samego oraz innych, o istocie pozytywnej samooceny oraz dostrzeganiu wartości życia bez filtra wirtualnej rzeczywistości.

TEATR WAM
Zgrupowania AK Kampinos 15, Warszawa

„FAIR PLAY"
26 listopada, godz. 19.00 – PREMIERA
11 grudnia, godz. 19.00

Polecamy
Ostatnio dodane
Nie karmić potwora
Nie karmić potwora - recenzja spektaklu

Teatr Układ Formalny z Wrocławia zrobił spektakl, o którym powinno być głośno!

Kobieta i życie - recenzja spektaklu

Pięć wrocławskich instytucji kulturalnych w przedstawieniu na podstawie tekstu Maliny Prześlugi.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

W przeddzień czegoś większego
W przeddzień czegoś większego

Z Bartoszem Porczykiem - zwycięzcą Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2006 oraz twórcą spektaklu "Smycz", która stała się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Wrocławia - o pracy w teatrze i planach na przyszłość rozmawia Marcin Szewczyk.