Teatr
Rap&Pop Symphony

Rap&Pop Symphony

  • 2024-02-15, , godzina 19:00
  • Teatr Palladium, Warszawa

Opis

Drodzy melomani, z okazji Walentynek z wielką przyjemnością przedstawiamy świąteczny koncert "Rap & Pop Symphony".  W ten wyjątkowy dzień zapraszamy w muzyczną podróż w nowy świat ulubionych piosenek z gatunku Rap i Pop, które zabrzmią w wykonaniu orkiestry symfonicznej. W programie koncertu przygotowaliśmy symfoniczne aranżacje znanych hitów z repertuaru: Eminem, Coolio, Black Eyed Peas, Rihanna, Coldplay, Imagine Dragons, Beyonce, Adele, Dr.Dre, Lady Gaga, Billie Eilish, Christina Aguilera, Sting, Roxette i wielu innych.

Specjalnie dla miłośników muzyki wspaniały romantyczny program dopełnią również orkiestrowe wersje legendarnych utworów "Zombie", "It`s Raining Men", "Beggin", "I Will Always Love You" i oczywiście "Don`t Speak". Przygotuj się na koncert pełen nostalgii i przyjemnych emocji.

Tworzyć niepowtarzalną atmosferę na scenie będzie Alliance Orchestra, a towarzyszyć im będą muzycy WFO. Tego wieczoru w składzie orkiestry nie zabraknie również lirycznego brzmienia gitar i rytmicznej perkusji. Wyjątkowego smaku koncertowi dodadzą zaproszeni wokaliści, których głosy poruszą najskrytsze zakamarki Waszych serc. Ich interpretacje znanych i kochanych utworów przyniosą dreszcz emocji, a romantyczna atmosfera sprawi, że zakochacie się na nowo w każdej nucie.

Koncert odbędzie się 15 lutego na scenie Teatru Palladium, początek o godzinie 19:00.
Nie przegap okazji, aby zaprosić ukochaną osobę na Walentynkowy koncert i podarować niezapomniane wrażenia i emocje.

Polecamy
Ostatnio dodane
Dolce vita
Studencki marzec w Teatrze Współczesnym w Warszawie Warszawa

Przygotowano specjalną promocję dla studentów!

BezdroÅźe
"Bezdroże" - Teatr WTW zaprasza na dramat interaktywny w odcinkach

Premiera pierwszego odcinka już 24 lutego 2024 roku, w rocznicę rosyjskiej inwazji na Ukrainę.