zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

O nas

Każdego dnia pomagamy naszym klientom usprawniać biznes ponieważ wychodzimy z założenia, że kiedy biznes działa lepiej, lepiej działa cały świat. Ta myśl wyraża się w naszej misji Building a Better Working World.

Od lat doradzamy przedsiębiorstwom, jak zdobyć i utrzymać przewagę nad konkurencją. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie m.in. w zakresie audytu, doradztwa podatkowego i prawnego, doradztwa biznesowego i doradztwa transakcyjnego.

Zatrudniamy ponad 3200 profesjonalistów w naszych biurach w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Wszystkie nasze działania są wspierane wiedzą i doświadczeniem ponad 300 000 pracowników w 150 krajach.

#PROUD

Duma milion. A nawet sto milionów.

Skala i prestiż projektów, które działają na wyobraźnię. Efekty, po których satysfakcja grzeje jeszcze długo. Startupy, sektor rządowy, znane, globalne marki z niemal każdej branży – pracuje z nami ponad 200 000 klientów.

#tyteż możesz zacząć karierę w zespołach EY.

#RICH

Doświadczaj. Na bogato.

Rozwój się opłaca. Wybieraj, sprawdzaj i eksperymentuj. #tyteż masz do dyspozycji najbogatszy pakiet kariery, już na starcie.
Dostosuj nasze programy rozwojowe do swoich potrzeb.

#RESPECT

Twój sposób myślenia jest dla nas ważny.

Doświadczenie i umiejętności przyjdą z czasem, ale szacunek i zaufanie masz u nas od pierwszego dnia. Nie możemy się doczekać, aż wspólnie stworzymy coś epickiego w audycie, podatkach, transakcjach, doradztwie biznesowym lub IT.
Ty decydujesz w jaki sposób zaprojektujesz swój rozwój. 


#tyteż zainwestuj w siebie!
Dołącz do nas na Facebooku, Twitterze, LinkedIn, Instagram!Aktualne oferty pracy tego pracodawcy

zobacz więcej ofert
FB dlaMaturzysty.pl reklama