Spektakle, przedstawienia
plakat1fae0ab11a655ed92250bc9f60df4fbf.jpg

Dwie połówki pomarańczy Autor sztuki: Iga Kownacka

Ocena:

Bilety na spektakl

Kup bilety na Dwie połówki pomarańczy. Bilety do kupienia online na następujące dni:

Bilety dostarcza:

Opis spektaklu

Czy każdy z Państwa ma swoją drugą połówkę? Wierzymy, że każdemu z nas jest ona przeznaczona.

Iga Kownacka w swojej debiutanckiej sztuce próbuje pokazać, ile trzeba czasami przejść i do jakich podstępów się posunąć, aby być ze swoją miłością życia. Patrzenie na sprawy damsko-męskie oczami trzech pokoleń w wykonaniu fantastycznej obsady daje zaskakujące i komiczne efekty. Stare prawdy życiowe ścierają się z młodzieńczą  nowoczesnością. Jednak wszystko kapituluje przed najwspanialszym uczuciem na świecie – MIŁOŚCIĄ. Jesteśmy szczęśliwsi, gdy uświadamiamy sobie, że warto żyć dla tego wspaniałego uczucia. Poprzez znakomitą, żartobliwą interpretacje reżyserską Marii Ciunelis, ogromne poczucie humoru autorki i kreacje wspaniałych aktorów, dajemy się zwodzić, śmiać i wzruszać. Budzą się uczucia, które dają nam siłę i napęd do życia. A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, żeby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki? Przecież dla WIELKIEJ MIŁOŚCI robi się wszystko.

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Dwie połówki pomarańczy (Teatr Capitol, Warszawa). Sprawdź seanse.
 • Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa
  wtorek, 5 czerwca: 19:30

Zdjęcia ze spektaklu

Najciekawsze zdjęcia ze spektaklu Dwie połówki pomarańczy (Teatr Capitol, Warszawa).

Dwie połówki pomarańczy (10)

Dwie połówki pomarańczy - plakat Teatr Capitol
Dwie połówki pomarańczy - Zdjęcie nr 2
Dwie połówki pomarańczy - Zdjęcie nr 3
Dwie połówki pomarańczy - Zdjęcie nr 4
Dwie połówki pomarańczy - Zdjęcie nr 5

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Dwie połówki pomarańczy (Teatr Capitol, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Dwie połówki pomarańczy (Teatr Capitol, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Dwie połówki pomarańczy (Teatr Capitol, Warszawa).
 • Re: Krotko zamiast recenzji [0]
  Odpowiedź na: Krotko zamiast recenzji
  Agata
  2013-12-17 15:25:27
  BRAWO! Prześmieszna i "życiowa" sztuka o miłości, podana w arcyzabawny i niekonwencjonalny sposób. Pomysł intrygi zaskakujący ;). Aktorzy rewelacyjni, a teksty takie, że trzeba by zapisywać, a potem tylko cytować. Widzowie tak się śmiali, że zagłuszali aktorów. Bawiłam się świetnie ja i moi znajomi z pełnoletnimi :) dziećmi. DZIĘKUJĘ !
 • Krotko zamiast recenzji [1]
  przerazona
  2013-01-02 11:58:13
  Blagam Was, uciekajcie jak najdalej od teatrow grajacych te "sztuke"! Strata pieniedzy i czasu! Wyjatkowo niski poziom zarowno intelektualny jak i artystyczny. Wiecej wulgaryzmow niz poczucia humoru. Zero zawiazkow akcji czy intrygi. Zero akcji. Kiedys ktorys ze skamandrytow napisal pasujaca tu dwuzdaniowa recenzje o pewnej sztuce: "Bylem na przedstawieniu 'Kartka papieru'. To nie byla kartka, to byla rolka."
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Ostatnio czytane
Kobieta z penisem otwiera teatr
Kobieta z penisem otwiera teatr Warszawa

- Po współpracy z warszawskim teatrami doszłam do wniosku, że potrzebuje własnego miejsca, które pozwoli mi na całkowitą niezależność artystyczną - wyznaje założycielka Teatru Warszawa.

W przeddzień czegoś większego
W przeddzień czegoś większego

Z Bartoszem Porczykiem - zwycięzcą Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2006 oraz twórcą spektaklu "Smycz", która stała się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Wrocławia - o pracy w teatrze i planach na przyszłość rozmawia Marcin Szewczyk.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!