Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Komedia "Goło i wesoło" autorstwa Stephena Sinclaire'a i Anthony McCartena zawojowała już cały świat, nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii w 1987 r. Spektakl święcił sukcesy w USA, Kanadzie, Anglii, Francji (w 2001 r. produkcja francuska otrzymała nagrodę Moliera za najlepszą komedię roku na scenie teatralnej), Niemczech, Australii, Ameryce Południowej i krajach skandynawskich. Obecnie jest wielkim przebojem w Rosji. Wszędzie przyjmowany jest z entuzjazmem, zarówno przez publiczność jak i krytyków teatralnych. "Goło i wesoło" okazało się hitem nie tylko w teatrach - film na podstawie sztuki, pod tym samym tytułem podbił także kina. Podobnie jak film, spektakl opowiada historię kilku bezrobotnych, którzy będąc zupełnie bez pieniędzy, bez perspektyw, wpadają na pomysł, aby założyć grupę striptizerów o nazwie „Napalone Nosorożce". Natomiast akcja przedstawienia dzieje się w Polsce, w Tomaszowie Mazowieckim. Oglądamy jak nasi bezrobotni próbują opanować trudną sztukę publicznego rozbierania się, początkowo w swoim gronie, następnie podczas przesłuchania w jedynym klubie w mieście o nazwie„ Eden". Przesłuchanie wypada fatalnie. Następny występ przed tomaszowską publicznością, wypada jeszcze gorzej. Menager striptizerów wynajmuje byłą tancerkę Wandę, aby udzieliła im kilku lekcji.


Jesteśmy świadkami komicznych prób „ baletowych", podczas których Wanda uczy ich podstaw profesjonalnego striptizu. Spektakl wieńczy spektakularny finał, w wykonaniu „Napalonych Nosorożców", którzy na scenie, przed publicznością rozbierają się z taką swobodą, jakby robili to od urodzenia. A piękniejsza część widowni zadaje sobie pytanie „ Ile dzisiaj zdejmą z siebie?!"...

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Goło i wesoło (Teatr Bajka, Warszawa).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Goło i wesoło.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Goło i wesoło (Teatr Bajka, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Goło i wesoło (Teatr Bajka, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Goło i wesoło (Teatr Bajka, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Goło i wesoło (Teatr Bajka, Warszawa).
 • Goło i super wesoło [0]
  Grzegorz
  2013-01-05 17:24:32
  Dla mnie i moich znajomych, jest to bardzo fajna komedia. Polecam w 100%
 • Goło i wesoło [0]
  wiola
  2012-02-17 14:31:11
  Napiszcie czy ta sztuka jest naprawdę taka siajowa.
 • RST [0]
  GR
  2011-11-05 18:28:52
  Właśnie wyszliśmy po godzinie spektaklu. Stanowczo zbyt późno. Zdumiewają mnie przychylne recenzje rozsiane w internecie. Żałosne. Przykro patrzeć. To nie było śmieszne.
 • goło ale nie wesoło... [0]
  Aga
  2011-10-27 05:52:07
  żarty sprośne na poziomie dla sprzątaczek i nota bene tylko te się śmiały... aktorzy odcinający kupony od swojej sławy nie popisali się też grą aktorską ... imitacja kabaretu, imitacja striptizu... ogólnie szkoda nawet 5 zł...
 • Re: goło, ale czy wesoło? [0]
  Odpowiedź na: goło, ale czy wesoło?
  magda
  2011-09-18 21:29:45
  sory, ale widocznie masz kiepskie albo wogule nie masz poczucia humoru.Bylam na tym spektaklu i ubawilam sie po same pachy tak jak cala widownia.SUPER, POLECAM!!!!!!!!!!
 • goło i wesoło wrażenia [0]
  beata
  2011-04-03 00:31:16
  niedawno wróciłam z przedstawienia, jestem pod wrażeniem :) super poczucie humoru, dobra gra.. owszem może i walorów artystycznych jak ktoś tam szuka aż tak wielu nie ma ale ja ubawiłam się setnie i naprawde POLECAM!
 • Re: gorąco polecam! [0]
  Odpowiedź na: gorąco polecam!
  w
  2011-03-08 09:22:14
  Właśnie jestem świeżo "po". 1-sza część trochę wolniejsza ale za to 2-ga nadrobiła z nawiązką. Bawiłam się b. dobrze . Nie twierdzę , że dzieło należy porównywać z Hamletem ale dla lekkiej rozrywki dobre. Polecam.
 • gorąco polecam! [1]
  mania
  2011-02-20 21:02:00
  a ja bardzo polecam! dawno się tak nie uśmiałam!
 • taki sobie [0]
  olaw
  2011-02-15 12:13:53
  Byłam i nie polecam. Zapewne nie mój typ humoru, nie z tego się śmieję.
 • Goło i wesoło [0]
  Joanna.
  2010-11-21 16:54:54
  Własnie jadę na ten spektakl napiszę Wam o niem potem, a teraz mam pewne pytanie... A minowicie ile trwa spektakl"goło i wesoło"???
 • goło, ale czy wesoło? [1]
  joanna
  2010-10-23 10:25:09
  Spektakl mocno mnie rozczarował, goło było aż za bardzo, wesoło, ale mnie bawiło tylko momentami, po przerwie tylko już drażniło. NIe polecam!
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Międzynarodowy Dzień Teatru w Warszawie
Międzynarodowy Dzień Teatru w Warszawie Warszawa

Zapowiada się wyjątkowo interesująca impreza. Wszyscy, którzy zechcą uczestniczyć w tym wydarzeniu, powinni zaplanować sobie cały wieczór, bo spektakle będą się odbywały do późnych godzin nocnych.

Co się wydarzy w Lombardzie?
Co się wydarzy w Lombardzie? Warszawa

Lombard to miejsce, do którego trafiają ludzie dotknięci tragedią ukrytą pod powierzchowną brawurą, pod maską obojętności.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja