Spektakle, przedstawienia

Jak zobaczyć taniec. ćwiczenia w patrzeniu na taniec. wykłady Joanny Leśnierowskiej

Ocena:

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Jak zobaczyć taniec. ćwiczenia w patrzeniu na taniec. wykłady Joanny Leśnierowskiej.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Jak zobaczyć taniec. ćwiczenia w patrzeniu na taniec. wykłady Joanny Leśnierowskiej (Nowy Teatr, Warszawa).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Jak zobaczyć taniec. ćwiczenia w patrzeniu na taniec. wykłady Joanny Leśnierowskiej (Nowy Teatr, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Jak zobaczyć taniec. ćwiczenia w patrzeniu na taniec. wykłady Joanny Leśnierowskiej (Nowy Teatr, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Jak zobaczyć taniec. ćwiczenia w patrzeniu na taniec. wykłady Joanny Leśnierowskiej (Nowy Teatr, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Jak zobaczyć taniec. ćwiczenia w patrzeniu na taniec. wykłady Joanny Leśnierowskiej (Nowy Teatr, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Jak zobaczyć taniec. ćwiczenia w patrzeniu na taniec. wykłady Joanny Leśnierowskiej (Nowy Teatr, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Agnieszka Glińska reżyseruje "Iluzje" I.Wyrypajewa
Agnieszka Glińska reżyseruje "Iluzje" I.Wyrypajewa Warszawa

Polska prapremiera odbędzie w Teatrze Na Woli.

Aktor nominowany do Oscara zagra w spektaklu w Teatrze IMKA
Aktor nominowany do Oscara zagra w spektaklu w Teatrze IMKA Warszawa

Z okazji 100-lecia urodzin Jana Karskiego, które przypadają na rok 2014, wystawione zostanie sceniczne czytanie sztuki pt. "Remember This: Walking with Jan Karski" z udziałem amerykańskiego aktora Davida Strathairna.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!